CZ SK EN DE
„Professional, attentive and perfect team.“ -Legal 500, 2016 Edition

Profil

Advokátní kancelář Dvořák Hager & Partners vznikla spojením české advokátní kanceláře DVOŘÁK & SPOL. a slovenské advokátní kanceláře NH Hager Niederhuber.

Advokáti naší kanceláře mají za sebou řadu let praxe v mezinárodních a předních českých a slovenských právních kancelářích a rozsáhlé zkušenosti zejména v oblasti obchodního práva a práva obchodních společností, včetně oblasti fúzí a akvizic, práva životního prostředí a energetiky, a pracovního práva.

Naše kancelář Dvořák Hager & Partners je pravidelně doporučována mezinárodní publikací Legal 500 (www.legal500.com) pro oblasti fúzí a akvizic a práva obchodních společností, nemovitostí a soudních sporů.

Naše advokátní kancelář je dále doporučována přední ratingovou agenturou vedoucích advokátních kanceláří Chambers & Partners (www.chambersandpartners.com) pro oblasti fúzí a akvizic, korporátního práva a velmi doporučovaná pro oblast pracovního práva.

Naše advokátní kancelář je dále doporučována publikací IFLR1000 (www.iflr1000.com), průvodcem předních mezinárodně uznávaných advokátních kanceláří v oblasti finančního práva, a to v oblasti fúzí a akvizic a bankovního a finančního práva.

V soutěži Právnická firma roku (www.pravnickafirmaroku.cz) jsme byli oceněni v kategoriích právo obchodních společností, insolvence a restrukturalizace a kapitálové trhy. V kategorii pracovní právo jsme byli opakovaně oceněni jako velmi doporučovaná kancelář.

Naším cílem je vždy hledání individuálního právního řešení pro konkrétní problém nebo situaci. Přitom stavíme na našich znalostech, zkušenostech a orientaci na potřeby našich klientů. Požadavky, které klademe na svou práci, jsou vysoká obsahová i formální kvalita, stejně jako včasnost poskytovaných právních služeb a osobní přístup.

Právníci naší kanceláře tvoří vyvážený a efektivní tým. Díky tomu můžeme poskytovat vysoce kvalitní právní služby za přiměřených honorářových podmínek. Klienty naší advokátní kanceláře jsou jak české a slovenské, tak v České a Slovenské republice působící nadnárodní společnosti.

Naši advokátní kancelář budujeme na základech, které představují nabyté zkušenosti a výsledky naší dosavadní práce.

Právní služby poskytujeme kromě češtiny a slovenštiny rovněž v anglickém a německém jazyce.

© 2013 dvořák || hager & partners. Právní upozornění.