CZ SK EN DE
„Professional, attentive and perfect team.“ -Legal 500, 2016 Edition

  Kariéra Praha

    Dvořák Hager & Partners hledá pro posílení svého týmu pro svou kancelář v Praze:

     • Advokátního koncipienta | koncipientku

      bez praxe či s krátkou praxí a se znalostí německého a anglického jazyka

     Očekáváme vysokou úroveň odborných znalostí, zaujetí pro právnickou práci a pracovní nasazení, schopnost týmové práce, připravenost podílet se na dalším rozvoji kanceláře a růst spolu s ní. Pracovní znalost německého a anglického jazyka předpokládáme, váš další jazykový rozvoj podpoříme kurzy právní němčiny a angličtiny.

     Nabízíme zajímavou práci v oblasti obchodního práva, finančního práva a práva nemovitostí, výborné finanční ohodnocení a podporu v profesním růstu, perspektivu uplatnění v renomované advokátní kanceláři, příjemné pracovní prostředí a skvělé spolupracovníky.

     • Studenta | studentku 1.–3. ročníku PF UK pro administrativní podporu v rozsahu cca 2-3 dny
      v týdnu

     Očekáváme zájem o práci v advokacii a o získání praktických zkušeností v oboru, znalost práce na PC, znalost německého a anglického jazyka, pečlivost, spolehlivost a časovou flexibilitu.

     Nabízíme získání zkušeností a praxe, postupně možnost práce na pozici právního asistenta, další uplatnění v dynamicky se rozvíjející advokátní kanceláři a příjemné pracovní prostředí.

      • Studenta | studentku 4. nebo 5. ročníku PF UK na pozici právního asistenta v rozsahu min. 3 dny v týdnu

      Očekáváme zájem o práci v advokacii a o získání praktických zkušeností v oboru, znalost práce na PC, výbornou znalost anglického jazyka (znalost německého jazyka výhodou), pečlivost, spolehlivost a časovou flexibilitu.

      Nabízíme získání zkušeností a právní praxe v oboru obchodního práva, finančního práva a práva nemovitostí, perspektivu uplatnění v dynamicky se rozvíjející advokátní kanceláři a příjemné pracovní prostředí.

      KARIÉRA Plzeň

    Dvořák Hager & Partners hledá pro posílení svého týmu pro nově zakládanou pobočku v Plzni:

     • Advokátního koncipienta | koncipientku (bez praxe či s krátkou praxí) s pracovní znalostí německého a anglického jazyka

     Očekáváme vysokou úroveň odborných znalostí, zaujetí pro právnickou práci a pracovní nasazení, schopnost týmové práce, připravenost podílet se na dalším rozvoji kanceláře a růst spolu s ní. Dokonalou pracovní znalost anglického a německého jazyka předpokládáme.

     Nabízíme zajímavou práci v oboru obchodního práva a nemovitostí, výborné finanční ohodnocení a podporu v profesním růstu, perspektivu uplatnění v renomované advokátní kanceláři, příjemné pracovní prostředí a skvělé spolupracovníky.

   • Studenta | studentku 4. nebo 5. ročníku PF ZČU na pozici právního asistenta v rozsahu min. 3 dny v týdnu

    Očekáváme zájem o práci v advokacii a o získání praktických zkušeností v oboru, znalost práce na PC, výbornou znalost anglického jazyka nebo německého jazyka, pečlivost, spolehlivost a časovou flexibilitu.

    Nabízíme získání zkušeností a právní praxe v oboru obchodního práva, finančního práva a práva nemovitostí, perspektivu uplatnění v dynamicky se rozvíjející advokátní kanceláři a příjemné pracovní prostředí.

    Pokud Vás některá z těchto nabídek oslovila, zašlete nám svůj strukturovaný životopis v českém a anglickém jazyce na e-mailovou adresu: praha@dhplegal.com k rukám Jany Longauer. V případě dotazů volejte 255 706 500.

© 2013 dvořák || hager & partners. Právní upozornění.